top of page

Co to był za Festyn!

W miniony weekend gościliśmy się na festynie w Popielewie, we wsi, która gorącym dopingiem zagrzewała zawodników do walki, podczas pierwszego Velo Baltic w Połczynie-Zdroju 27 czerwca.


Nasza impreza zainspirowała ich, by na organizowaną podczas festynu loterię, zakupić rower do wygrania.


Wobec tak wzajemnego inspirowania się, postanowiliśmy zorganizować zrzutkę, by zebrać pieniądze właśnie na ten rower. W ostateczności, dzięki dobrym ludziom, kolarzom, oraz uczestnikom pierwszego Velo Baltic, udało nam się przekazać aż 3 rowery do rozlosowania.


Uwierzcie nam, radość i szczęście na twarzach zwycięzców loterii jest nie do opisania! Było widać, że naprawdę cieszą się z wygranej. Mamy nadzieję, że rowery będą im służyć na długie lata. ;)Ponadto, Festyn w Popielewie był dobrą okazją, by podziękować Pani Sołtys Gabrieli Adamskiej oraz zorganizowanej strefie kibica, którą wszyscy tak dobrze wspominamy.

Każdy z nich, otrzymał pamiątkowy medal z wyścigu.Nasza Fundacja Promowania Sportu również została doceniona. Na ręce Prezesa Fundacji zostało przekazane podziękowanie od Pani Sołtys Popielewa.Nie da się wypowiedzieć wszystkich słów wdzięczności, które czujemy za tę wspaniałą atmosferę i ciepłe przyjęcie nas jako gości, nie tylko podczas tego festynu, ale również podczas organizacji tego wyścigu. Zostaliśmy już zaproszeni na kolejne lata, liczymy na to, że nic nam nie stanie na drodze, by nie móc zorganizować kolejnej edycji wyścigu rowerowego Velo Baltic przejeżdżającego przez najbardziej barwną i głośną strefę kibica w Popielewie.


Dziękujemy <3


400 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


bottom of page