top of page

Podsumowanie sezonu 2023.

Zaktualizowano: 18 sty

Dziś w koszalińskim amfiteatrze podsumowaliśmy dotychczasową działalność Fundacji Promowania Sportu. W obecności zaproszonych szanownych gości przedstawiliśmy wszystkie zorganizowane dotychczas przez Naszą fundację wydarzenia sportowe.Niewatpliwie w sezonie 2023 Naszym największym organizacyjnym sukcesem było zorganizowanie dwudniowej imprezy rangi Mistrzostw Polski w kolarstwie grawelowym, które odbyły się na malowniczym terenie Szwajcarii Połczyńskiej, w Gminie Połczyn-Zdrój, ze startem i metą w miejscowości Popielewo.Wśród zaproszonych gości obecni byli przedstawiciele samorządów :

  • Przemysław Krzyżanowski - V-ce Prezydent Miasta Koszalina

  • Tomasz Czuczak - Sekretarz Miasta Koszalina

  • Sebastian Witek - Burmistrz Gminy Połczyn - Zdrój

  • Emilia Mazur - Zastępca Burmistrza Gminy Połczyn - Zdrój

  • Piotr Pakuszto - Starosta białogardzki

  • Emilia Filipowicz -Dyrektor Regionalnego Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie

Obecni byli także przedstawiciele służb mundurowych, Nasi sponsorzy, partnerzy wspierający, przyjaciele, a także sami uczestnicy wydarzeń.
Podczas dzisiejszego spotkania przedstawiliśmy także kalendarz imprez na sezon 2024.I tak, dziś już możemy wam przekazać informację, że w roku 2024 VeloBalticowy peleton zawita do Połczyna Zdroju na malownicze tereny Szwajcarii Połczyńskiej,

Tradycyjnie będziemy rywalizować także na szosie w Karlinie oraz w Koszalinie na V-tej edycji wyścigu „Tour de Koszalin” .


Zwieńczeniem sezonu 2024 będzie „Grawelowa Gonka - Wyścig spadających liści” który po raz kolejny zorganizowany zostanie po wspaniałych białogardzkich szutrach.

Już dziś gorąco zapraszamy do śledzenia naszych profili, gdzie lada dzień opublikujemy i uruchomimy możliwość zapisania się na poszczególne imprezy.


Wszystkim szanownym gościom dzisiejszego spotkania dziękujemy za obecność, dziękujemy za dotychczasowe okazane wsparcie. Nie zwalniamy tempa, wręcz przeciwnie wrzucamy szósty bieg i do zobaczenia już niebawem na starcie! Zachęcamy tymczasem do zapoznania się z fotogaleria Pani Karoliny Świętosławskiej z dzisiejszego podsumowania sezonu 2023:


123 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Super !!! mam nadzieję że będzie nadal również impreza w Połczynie-zdoju

Like
bottom of page